Háborog a lakosság, hónapok óta tudta az önkormányzat, hogy munkásszálló épül a Galagonyás utcában, mégsem tettek semmit

A parttalan hazugságokra és kommunikációra fecsérelt idő helyett fele ennyi energiával meg tudták volna akadályozni a városrész ellehetetlenítését. De nem tettek semmit!