Mirkóczki Ádám volt polgármesterhez került a Senator-ház, hűtlen kezelés gyanújával nyomoz a rendőrség
Az egri Senator-ház bérleti szerződésének felbontása kapcsán indított nyomozást a Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság hűtlen kezelés gyanúja miatt –...