Az alpolgármester azt javasolja, előre fizessenek az ovisok és iskolások az étkezésért
Kész szerencse, hogy ez a "szociálisan érzékeny" javaslat éppen a szociális ügyekért felelős, Farkas Attila alpolgármester neve alatt fut majd be a közgyűlésre.
Leszámolás? Újabb irodavezető és közvetlen kollégája távozott a Városházáról
Az indokokról egyelőre nem tudunk semmit, de ismerjük a városvezetés és különösen Mirkóczki Ádám polgármester e téren tanúsított viselkedését és retorikai fogásait.
Egy új bölcsődének sem lehet politika és odamondogatás nélkül örülni
Az új intézmény megépülése különösen jó hír, hiszen így a város egy szégyenfoltja is eltűnik majd, ugyanis lebontják az egykori óvoda romos, dohos, életveszélyes épületét.
Reggelivel várják kedden a bicikliseket a Dobó téren
Ha még nem döntötte el holnap reggel mivel megy munkába, iskolába vagy csak simán a városba ügyeket intézni, akkor itt az alkalom, hogy letegye az autót!
Önkezével vetett véget szakmai karrierjének Juhász Tamás, a polgármester gazdasági jobbkeze
Lassan teljesen egyértelmű lesz, hogy a polgármester nem taktikázik, csak simán gyáva, még ahhoz is, hogy kommunikáljon.
“Tiszta Élvezet” -21. Drogprevenciós nap Egerben
Az egri Kábítószerügyi Egyeztető Fórum és a Városi Diáktanács az Eger MJV Önkormányzatának támogatásával idén is megrendezi a Tiszta Élvezet Drogprevenciós Napot és a Regionális Drogügyi Konferenciát.
A polgármester elbújt, az aljegyző értetlenkedett, az alpolgármester meg tán itt se volt az elmúlt 4 évben
A bizottság munkája ezzel nem ért véget, az üléssorozat folytatódik néhány hét múlva. Akkor már talán a polgármesternek is lesz bátorsága megjelenni a bizottság előtt.
Megvan a jövő évi választás első egri polgármesterjelölte – VIDEÓ
A hírt a Momentum Mozgalom elnöke, Gelencsér Ferenc közösségi oldalán jelentette be.