A polgármester megint a Városháza dolgozóit akarta felhasználni saját politikai játszmájához
Farkas Attila, Minczér Gábor és Mirkóczki Ádám, valamint Földvári Győző és dr. Pócs Alfréd IGENT mondott a javaslatra, miszerint a polgármestertől függő hivatali dolgozók lássák el ingyen és bérmentve a cégcsoport vezetését.
Eger elbukott 11 milliárdot, lemondásra szólították fel a polgármestert – VIDEÓ
Ahogy azt sejteni lehetett nagy botrány kerekedett az elvesztett MVP-s pénzek okán a közgyűlésen.
Az egri önkormányzatiság és az emberi értékek gyásznapja a mai
Ma a város megválasztott vezetői hitet tettek a legaljasabb és legszánalmasabb emberi tulajdonság, a pitiáner gyávaság oltárán.
BRÉKING! Hivatalos, a polgármester hazudott, egyetlen fillért sem kap vissza Eger az elbukott 10 milliárdból
Eger elbukott 11 milliárd forintot és ahelyett, hogy az illetékesek – tehát a városvezetés – vállalta volna férfiasan a felelősséget, helyette megint sikerült félrevezetni a közvéleményt .
Megérkezett a Városháza karácsonyfája
Felajánlásnak köszönhetően Ostorosról érkezett az a közel 20 éves ezüstfenyő.
Teljes útzár lesz a Koszorú utcában
Teljes útzár lép életbe gázbekötési munkálatok miatt november 22-én szerdán és 23-án csütörtökön a Koszorú utca 12. és 29. szám között.
Az MBH lett Eger új számlavezető bankja
Rendkívüli ülésen, zárt ajtók mögött tárgyalta tegnap a Közgyűlés a szerződést.
A Városgondozás Eger Kft. felkészülten várja a téli időszakot
Meghatározott prioritási sorrendben végzik a síkosságmentesítési feladatokat, a sorrendet pedig az Önkormányzat határozza meg.
Idén Újévkor az egri helyett egy idegen szimfonikus zenekar, dupla áron adja a hagyományos Újévi Koncertet Egerben
A zenekar bejegyzésében felháborodásának adott hangot.
Sok beszéd, kevés tett – így bukott el Eger több, mint 10 milliárdot
A polgármester állítása szerint Eger több, mint 10 milliárd forintot bukott el a Modern Városok Program leállításával, ám szerinte nem ők a hibásak, hanem mindenki más.